Jedyna Amerykańska Akademia Języka Angielskiego w Polsce

Kursy

IMG_1940NOWE KURSY W NOWYM 2018 ROKU. ZAPISY TYLKO DO 20 STYCZNIA! LEARN MORE…

W Academy of New York wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych amerykańskich lektorów (Qualified American Native Speaker). Jedną z idei naszej szkoły językowej jest to, abyś posługiwał się językiem angielskim zarówno w czasie zajęć, jak i poza nimi.

Wszystko to jest do osiągnięcia, gdyż to dla Ciebie tworzymy kameralne grupy od 3 do 7 uczestników, tak abyś efektywnie wykorzystywał czas zajęć, a preferowanym językiem do posługiwania się w każdej sytuacji w Academy of New York jest język angielski. Warszawa, dzięki nam stała się miastem gdzie możesz bez wyjeżdżania do USA uczyć się autentycznego języka angielskiego.

Po zakończeniu każdego trymestru kontynuujesz naukę na kolejnym poziomie zaawansowania. Zapewniamy Cię, że dzięki naszym kursom języka angielskiego i Twojemu zaangażowaniu zaczniesz płynnie wypowiadać się, nabierzesz odpowiedniego akcentu i intonacji, a prawidłowy dobór słownictwa oraz umiejętność słuchania i czytania ze zrozumieniem to tylko kwestia czasu. Co więcej zaczniesz brzmieć bardziej naturalnie podczas rozmów ze swoimi zagranicznymi rozmówcami.

Na Twoje specjalne życzenie zajęcia mogą odbywać się również w wybranym przez Ciebie miejscu np. w Twoim biurze. Zapoznaj się z ofertą szkoły językowej Academy of New York w Warszawie, a my przedstawimy Ci kurs języka angielskiego oraz program specjalnie odpowiadający Twoim oczekiwaniom, preferencjom i możliwościom czasowym.

JEŚLI NIE MOŻESZ WYSŁAĆ FORMULARZA NAPISZ NA INFO@ANY.EDU.PL

zapisz się na lekcję za 0,00 zł
Masz pytania?
Napisz na info@any.edu.pl
lub zadzwoń 880 170 700