Pobierz
Amertalk


rozwijaj swój angielski gdziekolwiek jesteś!

Zbuduj odwagę językową
na kursach
American English for Life

Otwórz się na angielski w amerykańskim stylu – mów tak, jak mówi cały świat! Nasze kursy angielskiego Online z certyfikowanymi lektorami z USA pomogą Ci osiągnąć poziom komunikacji na jakim Ci zależy – zbudujesz odwagę językową, intuicję gramatyczną i… pewność siebie! Wystarczy spróbować… pierwszy krok należy do Ciebie! Nie czekaj! – Wypełnij formularz i po prostu porozmawiajmy.

Wypełnij formularz

Dla kogo

Kursy American English, to rozwiązanie dla Ciebie, jeśli…

…cenisz sobie swój własny rozwój, dążysz do ciągłego poszerzania wiedzy i kompetencji językowych, jeśli świadomie wybierasz bycie częścią dynamicznie zmieniającego się świata – jesteś w dobrym miejscu!

Jeśli na dodatek lubisz uczyć się w nieszablonowy, ale skuteczny sposób (potwierdzone!!!), dobrze się bawisz poznając nowych ludzi i jakość naprawdę ma dla Ciebie znaczenie – tym bardziej to słuszny wybór. Znajdziemy dla Ciebie kurs możliwie najlepiej dopasowany.

Dlaczego my?

Czym się różnimy od innych szkół językowych?

Lektorzy z USA
z odpowiednim przygotowaniem

Wszyscy lektorzy to amerykanie. Uczą w Akademii angielskiego na wyłączność i mają akademickie wykształcenie pedagogiczne zdobyte na renomowanych, amerykańskich uczelniach.

Więcej informacji

100% Gwarancji lub całkowity zwrot pieniędzy

Jako jedyni na rynku dajemy Ci gwarancję na piśmie, że ciągu roku podniesiesz swój angielski minimum o jeden poziom, albo zwrócimy Ci pieniądze. Nic nie ryzykujesz, dlatego nareszcie możesz poczuć się zupełnie bezpiecznie.

Więcej informacji

Wypracowana metodyka nauczania Amertalk™

Już 15 lat rozwijamy skuteczną metodę nauczania angielskiego, łącząc znane i sprawdzone, ale nie idealne metody. Stworzyliśmy rozwiązanie, które pozwala na naukę w sposób naturalny, tak jak robią to dzieci.

Więcej informacji

Jesteśmy Twoim pewnym wyborem!

97% naszych klientów potwierdza wysoką jakość zajęć
oraz uczciwość w podejściu do klienta
wg Instytutu Badań IBRIS

Co zyskujesz?

Ucząc się z nami masz pewność, że zbudujesz…

…odwagę i intuicję.

Oczywiście chodzi o odwagę językową i intuicję gramatyczną, co znacząco ułatwi Ci swobodne korzystanie z języka angielskiego.

Więcej informacji

…pewność siebie.

Zwiększysz pewności siebie nie tylko w komunikacji po angielsku, ale też w życiu – poznasz kolejną mocną stronę siebie!

Więcej informacji

…łatwość mówienia.

Złapiesz sprawność językową na poziomie natywnego mówcy – teraz Ty możesz inicjować rozmowy i prowadzić dyskusje!

Więcej informacji

…własną bazę wiedzy.

Masz dostęp do materiału edukacyjnego online, a znajomość języka angielskiego otwiera drzwi do obszernych zasobów budujących Twoje kolejne kompetencje

Więcej informacji

…swobodę uczenia.

Możesz uczyć się angielskiego z dowolnego miejsca na świecie, mając z wyprzedzeniem zaplanowane zajęcia. Łatwiej Ci zarządzać czasem i nauką.

Więcej informacji

…zaufanie do lektora.

Stały nadzór konkretnego nauczyciela nad postępami Twojej nauki i konkretna informacja zwrotna powodują, że uczysz się angielskiego szybciej i masz większą motywację.

Więcej informacji

Jak nas oceniają?

Nasi uczniowie naprawdę cenią sobie naukę z nami

⭐⭐⭐⭐⭐

Nauczyłam się tu więcej w rok niż przez ostatnich 6 lat nauki angielskiego, czy to na innych kursach czy w szkołach publicznych. Nauczyciele są native speakerami ze Stanów, co jest moim zdaniem kluczowe przy nauce języka. Zajęcia są prowadzone bardzo rzetelnie, ale też w bardzo przyjaznej atmosferze. Nareszcie przestałam się wstydzić mówić po angielsku 🙂 Polecam!!!

Roksana Globiszewska / Google

Więcej informacji

⭐⭐⭐⭐⭐

Sympatyczni i kompetentni lektorzy.
Dobra współpraca z Akademią. Wyrozumiałość w wyjątkowych przypadkach nieobecności.
On-line, wygodnie i praktycznie z każdego miejsca w którym jesteś.
Polecam.

Renata Dulewicz / Google

Więcej informacji

⭐⭐⭐⭐⭐

Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonych zajęć. Desiree prowadzi zajęcia w świetny zrozumiały sposób. Na początku bałem się że nie będę nic rozumieć a jest na odwrót rozumiem wszystko. Forma przeprowadzonych ćwiczeń , dyskusji nad Any temat świetnie pomagają. Na zajęciach człowiek nie czuje się jak w szkole ale jak u dobrej znajomej z którą porusza się codzienne tematy. O to i właśnie chodziło😊

Bartosz Dominik / Google

Więcej informacji

  Zostaw kontakt  Przekonaliśmy Cię?

  W KOŃCU INWESTUJESZ
  W SWÓJ ROZWÓJ JĘZYKOWY!

  Poszerzysz słownictwo, umocnisz gramatykę i zbudujesz odwagę językową. Pracujesz w małej grupie, dobranej nie tylko do poziomu językowego (od podstaw do poziomu C2), ale też do określonych celów uczestników zajęć.
  Uczysz się regularnie (bo tak naprawdę tylko to daje zadowalające efekty) i w sposób naturalny.
  A my… podchodzimy do Twojej nauki życiowo – wiemy, że masz wakacje, niespodziewane zdarzenia czy zmienne plany. Płacisz jak Ci wygodniej – od razu za całość, albo w wygodnych miesięcznych ratach.
  Masz jeszcze pytania, chcesz dowiedzieć się więcej na temat organizacji Twojego kursu – wypełnisz formularz, oddzwonimy, porozmawiamy.