Zobacz co słychać
w życiu Akademii

Prowadzona przez nas online szkoła językowa Academy of New York słynie z organizowania kursów języka angielskiego na najwyższym poziomie. Uczestnicy zajęć prowadzonych przez lektorów ze Stanów Zjednoczonych na ogół w krótkim czasie nabywają umiejętności płynnego posługiwania się mową obcą w różnych, codziennych sytuacjach. To jednak niejedyna zaleta tego typu szkoleń. Biorąc w nich udział, zyskujesz bowiem możliwość szerszego zaznajomienia się z amerykańską kulturą, sztuką i literaturą. Na lekcjach panuje klimat rodem zza oceanu. Dzięki temu szybciej jesteś w stanie wczuć się w styl życia rodowitych mieszkańców USA oraz lepiej poznać ich zwyczaje.

A może od dawna interesujesz się tematyką z tego zakresu? W takim razie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie systematyczna lektura zamieszczonych na naszej stronie internetowej wpisów blogowych przygotowanych przez native speakerów prowadzących kursy online w szkole językowej Academy of New York. Wszystkie teksty opracowywane są w języku angielskim. Dzięki temu w trakcie ich czytania nie tylko poszerzysz swoją wiedzę dotyczącą Stanów Zjednoczonych, ale także podszkolisz swoje umiejętności lingwistyczne. W trakcie opracowywania artykułów ich autorzy przykładają szczególną wagę do tego, aby były one napisane w możliwie jak najprostszy, zrozumiały dla wszystkich kursantów sposób. Zapoznawanie się z treścią publikacji dostępnych na naszym blogu sprawi Ci zatem nie lada przyjemność.

Organizowany przez naszą szkołę językową kurs angielskiego online to zatem niejedyna propozycja, którą mamy Ci do zaoferowania. Już dziś dowiedz się więcej ciekawostek na temat USA z prowadzonego przez nas bloga!