Kursy Angielskiego
dla Twojej Firmy
 z Lektorami z USA

  • Wyższe kompetencje zespołu
  • Lepsze wyniki finansowe
  • Większe zaangażowanie pracowników

Dlaczego Academy of New York?

Jesteśmy jedyną amerykańską szkołą angielskiego w Polsce i już od 13 lat dostarczamy naszym klientom biznesowe kursy języka angielskigo z lektorami z USA. Nieustannie inwestujemy w nasz zespół lektorski, aby zagwarantować Twoim pracownikom kontakt z żywym i prawdziwym angielskim.

100% lektorów
z USA

Wyjątkowi Amerykanie,
pasjonaci nauczania

13 lat
doświadczenia

Zaufało nam już ponad
12 000 klientów

Wygodna
nauka

Kurs online
lub w Twojej firmie

Sprawdź swój poziom

Referencje

Zajęcia są prowadzone przez profesjonalnych trenerów z USA. Szczególnie doceniamy ich indywidualne podejście oraz zaangażowanie, dzięki czemu nasza współpraca przebiega sprawnie i przyjemnie.

Ilona GrzędaHR Coordinator, PSI Pharma Support Poland

Uczestnictwo w zajęciach organizowanych przez Academy of New York Sp. z o.o. było dla mnie ogromną przyjemnością. Chciałbym wyraźnie zaznaczyć, że zaangażowanie, wiedza i umiejętności lektora były unikatowe. W mojej wieloletniej karierze zawodowej w rządzie nie spotkałem się z tak wysokim profesjonalizmem.

Mikołaj BudzanowskiMinister Skarbu Państwa

Współpraca z Academy of New York Sp. z o.o. wpływa zdecydowanie pozytywnie na szereg procesów zachodzących w naszej firmie oraz przekłada się na jej jeszcze lepszy wizerunek i wynik finansowy.

Agnieszka NowosielskaHR Coordinator, Michael Page International Poland

Jak najbardziej polecamy Academy of New York Sp. z o.o. jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi rzetelnie i fachowo. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać tę amerykańską szkołę jako partnera, który traktuje
w sposób wyjątkowy swoje zobowiązania wobec klienta.

Bartłomiej RozbickiPrezes Zarządu, Ars Thanea Games

Uczestnicy kursu języka angielskiego potwierdzili pozytywne rezultaty szkolenia. Academy of New York Sp. z o.o. to wiarygodny i sprawdzony partner biznesowy oraz profesjonalny dostawca szkoleń językowych.

Danuta MarianowiczSenior HR Advisor, TNS Polska S.A.

Blog