Corporate English
language training
with American teachers

  • Develop your company
  • Increase your income
  • Engage your employees

Why the Academy of New York?

We are a real American school with dedicated teachers. Since 2009 we have been constantly investing in their development to provide a business environment with the best English learning experience.

100% American
teachers

Exceptional Americans,
teaching enthusiasts

13 years
of experience

More than 12.000
satisfied clients!

Flexible
learning

Online course
for your company
Our Google rating
Our Facebook rating

Check your level

Credentials

Zajęcia są prowadzone przez profesjonalnych trenerów z USA. Szczególnie doceniamy ich indywidualne podejście oraz zaangażowanie, dzięki czemu nasza współpraca przebiega sprawnie i przyjemnie.

Ilona Grzęda

Uczestnictwo w zajęciach organizowanych przez Academy of New York Sp. z o.o. było dla mnie ogromną przyjemnością. Chciałbym wyraźnie zaznaczyć, że zaangażowanie, wiedza i umiejętności lektora były unikatowe. W mojej wieloletniej karierze zawodowej w rządzie nie spotkałem się z tak wysokim profesjonalizmem.

Mikołaj Budzanowski

Współpraca z Academy of New York Sp. z o.o. wpływa zdecydowanie pozytywnie na szereg procesów zachodzących w naszej firmie oraz przekłada się na jej jeszcze lepszy wizerunek i wynik finansowy.

Agnieszka Nowosielska

Jak najbardziej polecamy Academy of New York Sp. z o.o. jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi rzetelnie i fachowo. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać tę amerykańską szkołę jako partnera, który traktuje
w sposób wyjątkowy swoje zobowiązania wobec klienta.

Bartłomiej Rozbicki

Uczestnicy kursu języka angielskiego potwierdzili pozytywne rezultaty szkolenia. Academy of New York Sp. z o.o. to wiarygodny i sprawdzony partner biznesowy oraz profesjonalny dostawca szkoleń językowych.

Danuta Marianowicz

Blog