Jedyna Amerykańska Akademia Języka Angielskiego w Polsce

English for Everywhere kursy z dojazdem

PRZEDSPRZEDAŻ KURSÓW ZIMOWYCH | JUŻ OD 499 ZŁ WIĘCEJ…

Niemal każdemu z nas brakuje czasu na rzeczy, które są dla nas naprawdę ważne. Praca i codzienne obowiązki sprawiają, że wiele z nich, także rozwijanie umiejętności językowych, odkładamy na później.

Propozycja English for Everywhere to idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych, ceniących efektywne wykorzystanie własnego czasu, a także dla tych, którzy po prostu mają ochotę uczyć się języka angielskiego w konkretnym otoczeniu: we własnym domu, miejscu pracy lub na spacerze w parku. Amerykański lektor przyjedzie do Ciebie, a Ty zaoszczędzisz czas na dojazd.

Możesz skorzystać z nauki indywidualnej lub uczyć się ze znajomym, przyjacielem, czy współpracownikiem. Stworzysz własną grupę i sam wybierzesz intensywność swoich zajęć. W ramach kursu angielskiego English for Everywhere to Ty decydujesz także o profilu kursu, możesz wybrać  konwersacje, język ogólny albo biznesowy.

Uczestnicząc w kursie angielskiego English for Everywhere otrzymasz dostęp do nauki, która do tej pory zarezerwowana była jedynie dla kursów odbywających się za granicą. Skorzystasz z niej w sposób ciągły, bez ograniczającego wpływu na życie prywatne i zawodowe, bez konieczności wyjazdu do USA, brania urlopu, kupowania biletu lotniczego, wynajęcia hotelu i ponoszenia kosztów całego pobytu.

JEŚLI NIE MOŻESZ WYSŁAĆ FORMULARZA NAPISZ NA INFO@ANY.EDU.PL

zapisz się na lekcję za 0,00 zł
*Szczegóły ofert promocyjnych dostępne są w biurze Academy of New York. Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane wyłącznie dla potrzeb realizacji naszych usług.