Jedyna Amerykańska Akademia Języka Angielskiego w Polsce

English for LCCI

PROMOCJA NA KONIEC LATA. ZAPISY DO 28 WRZEŚNIA! >> SPRAWDŹ…

LCCI English for Business to kurs języka angielskiego przeznaczony dla osób związanych z obcojęzycznym środowiskiem biznesowym, które chcą doskonalić swoją znajomość języka angielskiego oraz potwierdzić ją międzynarodowym certyfikatem. Certyfikaty wydawane przez LCCI są powszechnie rozpoznawane i honorowane w prawie 90 krajach świata. Kurs przygotowujący do egzaminu LCCI English for Business nie tylko ułatwi Ci swobodne posługiwanie się językiem angielskim w środowisku biznesu, ale może stać się również międzynarodowym paszportem do sukcesu w firmach zagranicznych, bankach oraz innych instytucjach finansowych. Kurs angielskiego prowadzony jest w oparciu o profesjonalnie opracowany program, który pozwoli Ci zapoznać się ze strukturą egzaminu oraz jego wymaganiami językowymi. W ramach LCCI English for Business wzbogacisz zasób specjalistycznego słownictwa i nauczysz się korzystać z niego w realnych sytuacjach biznesowych. Ponadto, poznasz tajniki konstruowania fachowych tekstów. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych amerykańskich trenerów – Qualified American Native Speakers – pozwolą Ci kompleksowo przygotować się do egzaminu. Academy of New York wpisana jest do państwowego Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod nr ewidencyjnym 2.14/00239/2015.

Egzamin LCCI English for Business możesz zdać na jednym z trzech poziomów:

  • LCCI 1 – poziom A2
  • LCCI 2 – poziom B1-B2
  • LCCI 3 – poziom B2-C1

Przygotowanie do egzaminu trwa od 12 miesięcy i zawiera 240 godzin lekcyjnych. Cena godziny lekcyjnej kursu wynosi od 24,99 zł.

JEŚLI NIE MOŻESZ WYSŁAĆ FORMULARZA NAPISZ NA INFO@ANY.EDU.PL

zapisz się na lekcję za 0,00 zł
*Szczegóły ofert promocyjnych dostępne są w biurze Academy of New York. Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane wyłącznie dla potrzeb realizacji naszych usług.