Jedyna Amerykańska Akademia Języka Angielskiego w Polsce

English for Online kursy internetowe

KURSY JESIENNE 2018 | NOWA PULA ZAPISÓW DO 26 WRZEŚNIA. WIĘCEJ…

Niemal każdemu z nas brakuje czasu na rzeczy, które są dla nas naprawdę ważne. Praca i codzienne obowiązki sprawiają, że wiele z nich, także rozwijanie umiejętności językowych, odkładamy na później.

English for Online [kurs internetowy] to oferta nauki języka angielskiego dla osób, które cenią sobie elastyczny harmonogram zajęć, dopasowany do własnych oczekiwań, możliwości i dyspozycyjności. To idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych, ceniących efektywne wykorzystanie własnego czasu, a także dla tych, którzy po prostu mają ochotę uczyć się języka angielskiego w konkretnym otoczeniu: we własnym domu, miejscu pracy lub na spacerze w parku.

Zajęcia odbywają się za pomocą stworzonego przez nas profesjonalnego komunikatora audio-wideo i prowadzą je doświadczeni lektorzy z USA (native speaker) w oparciu o program przygotowany specjalnie dla Ciebie oraz starannie wyselekcjonowane materiały. Terminy spotkań ustalane są zgodnie z Twoim życzeniem i mogą być modyfikowane. Indywidualny tryb nauki gwarantuje skupienie całej uwagi lektora na Tobie, skoncentrowanie na Twoich potrzebach oraz osiągnięcie szybkich postępów w nauce języka angielskiego. Tematyka kursu może nawiązywać do zagadnień ogólnych, jak również biznesowych i specjalistycznych.

JEŚLI NIE MOŻESZ WYSŁAĆ FORMULARZA NAPISZ NA INFO@ANY.EDU.PL

zapisz się na lekcję za 0,00 zł
*Szczegóły ofert promocyjnych dostępne są w biurze Academy of New York. Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane wyłącznie dla potrzeb realizacji naszych usług.