Jedyna Amerykańska Akademia Języka Angielskiego w Polsce

Szkolenia dla firm

IMG_1924

Biuro Obsługi Klienta Biznesowego
Infolinia:
+48 880 170 700
Tel: +48 22 222 15 00
E-mail: b2b@academyofnewyork.com
pon – pt: 8.00 – 20.00
Pobierz referencje >> REFERENCJE >>

Academy of New York wpisana jest do państwowego Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod nr ewidencyjnym 2.14/00239/2015. Przez ponad 9 lat obecności na rynku zorganizowaliśmy aż 400 kursów dla 200 firm i pomogliśmy w rozwoju ponad 800 pracownikom.

Wszystkie zajęcia prowadzą wykwalifikowani amerykańscy lektorzy – Qualified American Native Speakers. Po ukończonym kursie uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający zdobyte kompetencje językowe zgodny z Common European Framework of Reference for Languages, CEFR. Podczas realizacji programu nauczania wykorzystujemy autorską metodę AMERTALK™, stworzoną przez nasz amerykański zespół dydaktyczny

Warszawa oferuje dość szeroki dostęp do native speakerów z różnych krajów. Posługiwanie się angielskim jako językiem ojczystym nie daje jednak gwarancji bycia dobrym nauczycielem. Akademia dysponuje kadrą lektorów wyłącznie z USA, która nie jest przypadkowa. Stworzyliśmy dla Twojej firmy zespół kilkudziesięciu profesjonalistów z doświadczeniem w branży językowej zdobytym w organizacjach i instytucjach z całego świata.

Korzystając z kursów Akademii Twoja firma otrzymuje dostęp do rodzaju nauki, który do tej pory zarezerwowany był jedynie dla kursów odbywających się za granicą. Można korzystać z niej w sposób ciągły, bez jakiegokolwiek ograniczającego wpływu na życie prywatne i zawodowe, bez konieczności wyjazdu do USA, brania urlopu i ponoszenia kosztów związanych z zakupem biletu i wynajęciem hotelu oraz samego pobytu.

W dobie rynku pracownika przewagę konkurencyjną zyskują firmy, które inwestują w swoich pracowników na różnych płaszczyznach i dbają o ich dobre funkcjonowanie również poza samym miejscem pracy. Badania pokazują, że kursy języka angielskiego w firmie są tak samo oczekiwanym przez pracowników benefitem jak pakiety socjalne czy programy lojalnościowe. Mają one bezpośredni wpływ na identyfikację pracownika z firmą i jakość jego życia poza nią. Zdobytą wiedzę i umiejętności może on wykorzystać także w czasie prywatnym np. podczas podróży i poznawania ludzi z innych krajów i kultur.

Zapewne znajdziesz tańsze kursy, pewnie natkniesz się też na droższe. Sprawdź jednak co oznacza świetny stosunek jakości do ceny w amerykańskim wydaniu. Dbamy o wyjątkową jakość naszych usług i poziom obsługi Klienta. Mimo że nie obiecujemy, że nauczamy płynnie mówić po angielsku w miesiąc czy dwa, to gwarantujemy, że zaopiekujemy się Twoimi pracownikami w wyjątkowy i skuteczny sposób.

Być może Twoja firma ma doświadczenia związane z kursami języka angielskiego, które nie przynosiły oczekiwanych rezultatów, a uczestnicy kursu w trakcie jego trwania stopniowo rezygnowali z zajęć. Wiemy, że często tak się dzieje. Wiemy też, co należy zrobić oraz jak przeprowadzić szkolenie, aby każdy Twój pracownik był zaangażowany w rozwijanie kompetencji językowych od początku nauki do momentu osiągnięcia założonego celu.

Pobierz wybrane >>REFERENCJE>> i skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

zapisz się na lekcję za 0,00 zł
*Szczegóły ofert promocyjnych dostępne są w biurze Academy of New York. Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane wyłącznie dla potrzeb realizacji naszych usług.

Masz pytania?
Napisz na info@any.edu.pl
lub zadzwoń 880 170 700