Pobierz
Amertalk


97% wg niezależnego badania instytucji badawczej IBRIS

15.000 Klientów nie może się mylić 🇺🇸

Nasze kursy online, co roku kończy kilka tysięcy Polaków. Łącznie nauczyliśmy angielskiego już ponad 15.000 osób, a według niezależnego badania instytucji badawczej IBRIS aż 97% uczniów jest zadowolonych ze świetnej atmosfery na zajęciach oraz skuteczności naszych lektorów z USA. Zapisując się do Akademii podejmujesz pewną decyzję na podstawie uczciwych opinii i obiektywnych faktów.

Dowiedz się więcej

Academy of New York

Dlaczego z nami w końcu się nauczysz?

Akredytacja MEN

W 2023 roku jako jedyna amerykańska szkoła w Polsce wystąpiliśmy o akredytację naszych kursów online do Ministerstwa Edukacji Narodowej. Wybierając nas, masz pewność, że nauczysz się angielskiego od lektorów z USA z pedagogicznym wykształceniem. A ponadto po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający zdobyte kompetencje.

Więcej informacji

100% Gwarancji lub zwrot pieniędzy

Tylko w Academy of New York masz pewność, że w końcu nauczysz się angielskiego. A jeśli tak się nie stanie, to zwrócimy Ci wszystkie pieniądze. Jako jedyni na rynku dajemy Ci taką gwarancję na piśmie. Z nami nic nie ryzykujesz, dlatego nareszcie możesz poczuć się zupełnie bezpiecznie.

Więcej informacji

Doświadczeni lektorzy z USA

Nasi amerykańscy lektorzy to nie tylko native speakerzy, ale przede wszystkim skuteczni nauczyciele. Uczą w Akademii na wyłączność i mają akademickie wykształcenie pedagogiczne zdobyte na renomowanych, amerykańskich uczelniach. Dzięki temu możesz uczyć się m.in. z Danette z University of Phoenix, Jamesem z University of California albo z Amandą z Rochester University w USA.

Więcej informacji

Metoda nauczania Amertalk™

Pracujemy już 14 lat na to, by rozwijać najlepszą metodę nauczania angielskiego dla polskich Klientów. Nasz amerykański zespół metodyczny wie jak nieskuteczne jest wykorzystywanie metody szkolnej, gramatycznej i tłumaczeniowej. Dlatego stworzyliśmy rozwiązanie, które pozwala na naukę w sposób naturalny, tak jak robią to dzieci. Zbuduj z nami odwagę językową oraz intuicję gramatyczną, dzięki naszej metodzie Amertalk™.

Więcej informacji

#AmericanEnglish

Poznaj naszych lektorów 🇺🇸

Obejrzyj krótkie video z naszymi lektorami z USA i poczuj prawdziwy, żywy angielski!

Zobacz wszystkieTo Twoja szansa

Zaczynamy naukę!